Follow Me

Haber Bülteni

Var mı güzel bir haber ?

Steempress ile yeni bir başlangıç ?

Kendime ait bir alan adım vardı, ücretsiz barındırma hizmeti ile kullanmaya karar verdim. #steem ile birlikte aslında yayınlamaya başladığım paylaşımlarımı #steempress kullanarak ilerlemek benim için daha anlamlı olacağını düşündüm. Ücretsiz hosting kullanarak yayın hayatına da girmiş oldu. Daha evvel hep meraklandığım ama bir türlü vakit ayıramamıştım.

 

 

Kaynak

 

Sizlerde var mı yeni bir gelişme ? Öğrendiğiniz bir şey, ya da denemediğiniz bir şey, okumayı planladığınız, izlemeyi düşündüğünüz, yeni bir dizi ya da uzun zamandır merak ettiğiniz bir sinema filmi ? Paylaşmak ister misiniz ?

Steempress ile alakalı deneyimlerinizi benimle paylaşır mısınız ? Başka neler yapmak gerekiyor ? Benim yaptığım eksik bir şey var mı ? Bir taraftan wordpress ile alakalı kendimi eğitebileceğim bir doküman ya da site vb. ne varsa paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Benim için bundan sonra web sitemi kullanarak paylaşımlarımı yapmak ciddi ve önemli bir gelişme gibi görünüyor, bir taraftan da sitenin elini yüzünü düzeltmek sanırım, kayda değer bir zamanımı alacaktır.

 

Destekleriniz için teşekkür ederim.

 

@obulunmaz

 

219 total views, 3 views today

Please follow and like us:

You may also Like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sosyal Ağlar

Follow Me on Twitter

Haber Bülteni

×
www.000webhost.com