Follow Me

Haber Bülteni

Seyirci Futbola Doydu / Dorukhan Toköz

Vodafone Park’ta, yerinde bu heyecan fırtınasını yaşamak ayrı bir keyifti elbette ama eminim ekranları karşısında izleyenlerde benzer bir heyecanı yaşamışlardır. İzlemeyenler illa ki bir tekrar yakalayabilirler, sonucunu bilince aynı keyfi alır mısınız orasını bilmem 🙂 Dilim döndüğünce hissiyatımı paylaşmak isterim.

BJK-TS maç öncesi bir kaç gün önce bir haber yayınlandı. Hami Mandıralı ve Rıza Çalımbay ‘dan maç ile alakalı görüşleri alınmış. Hami Mandıralı ‘nın sözlerinden bir tanesi çok dikkatimi çekti, paylaşmak isterim.

Oyuncu grubu da keyif alıyor. 

Başarı için çok önemli olduğunu düşünüyorum. Keyif almak çok önemli, yaptığı işten takımın her bir parçası ayrı ayrı mutlu olmalı bence. O zaman sonuç alıyorsunuz.

Ki Trabzon Spor çok büyük bir avantajı elde etmişti, Beşiktaş ise taraftarın desteği, Dorukhan ‘ın müthiş oyunu, Şenol Güneş ‘in değişiklikleri ve oyuna giren Gökhan Gönül / Caner Erkin ‘in üst seviye arzusuyla maçı berabere bitirdi. Hatta maç içinde galibiyeti getirebilecek pozisyonlara da girdi.

Trabzon Spor kalecisi Uğurcan Çakır müthiş bir performans çıkardı. Tebrik etmek lazım. Abdülkadir tam bir pır pır, Yusuf Yazıcı artık net olmuş, saha içinde kendinden emin, karakterli bir futbolcu, üçünün de yolu açık olsun.

[Kaynak]

Herhangi bir maç sonrası eleştiriler her zaman olur elbette, eleştiriye açık olmak lazım zaten, daha iyiye ulaşabilmek için eleştiri şarttır. Fakaaaaaaat bu maç sonunda Şenol Güneş istifa diyenlere kulakları tıkamak lazım. Ben bu maç için takıma bayıldım. Kadro kalitesi elbette önemli ama istemek başka bir şey. Bugün bütün takım istedi, hatta bütün stadyum (TS Taraftarı Dahil) istedi, bu sebeple güzel bir maç izledik. Küçük gerginlikler yaşandı ama oyun içinde olan şeylerdi diyerek konuşmamayı tercih ederim. Bir futbol sever olarak çok büyük keyif aldığımı bir kez daha satır aralarına da sıkıştırmış olayım.

Süreyya Soner ile alakalı da bir kaç şey yazmak isterim. Bütün camia büyük saygı gösteriyor, herkes çok seviyor. Çooook yüksek olasılıkla onun BJK sevgisi hepsinden büyüktür. Tamamen yanılıyor ya da yanlış düşünüyor olabilirim ama benimki de bir fikir işte, yazmak istedim. Artık saha da top taşıtmasak ya da futbolcuların su şişelerini toplatmasak. O bizim her şeyimiz, hep oralarda olsun, futbolcular onunla göz göze elbette gelsinler isterim. Bilemedim, büyük saygıyı hak ediyor, sanırım bunun için böyle düşündüm.

[Kaynak]

Bu sezon nasıl tamamlanır bilemiyorum ama artık BJK bu sezon ile alakalı beklentilerimi yeniden yükseltti. Bu arzuyu sahaya yansıtmayı becerebilirsek ki görünen o ki bu sezon için daha çoooooook heyecanlı maçlar bizleri bekliyor. Ljajic ‘in daha çok sorumluluk alması şart gibi görünüyor. Bu maçın bence bir de şöyle sonuçlar var. Takım güven kazandı, taraftara güven verdi. 2 gol geriden gelmenin takıma kattıkları yadsınamaz. Artık kimse kolay pes etmez. Bu sebeple bugün alınan 2 puanın sezonun geri kalanında takıma, taraftara kattıklarını düşününce en az 10 puanlık maç olduğunu düşünüyorum. Bu sebeple tüm takıma teşekkür ediyorum. Yanınızdayız.

Stada giderken beklediğim tek şey aslında bu arzu, bunu bulursam benden mutlusu yok. Bu takımı da bu oyunu da bunun için seviyorum herhalde. 

Okuduğunuz için teşekkür ederim.

@obulunmaz

207 total views, 3 views today

Please follow and like us:

You may also Like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sosyal Ağlar

Follow Me on Twitter

Haber Bülteni

×
www.000webhost.com